O NÁS

KDO STOJÍ ZA KREDENCem?

  

Jsme parta mladých lidí, která se rozhodla oživit pomalu upadající řemeslo a ve svém volném čase provozovat poctivou truhlařinu současnosti. Všichni máme jiná zaměstnání, což jenom potvrzuje, že toto „hobby“ děláme srdcem. Náš příběh voní dřevem, stejně jako kdysi dílny řemeslníků, kteří milovali, a hlavně ovládali svůj fortel. Seznamte se s Ivem, Frantou, Dankou a Janou. Dohromady tvoříme Kredenc Studio. 

Specializujeme se na zakázkovou výrobu kuchyní. Do projektů od KREDENCe dáváme vše, včetně osobního nasazení celé rodiny, abychom přenesli radost z díla až k vám domů do vaší kuchyně a rozproudili život. Zažehli tam pomyslné teplo rodinného krbu i prostřednictvím českých spotřebičů Concept, které také najdete v naší nabídce.

Když říkáme vše, myslíme tím opravdu kompletní realizaci kuchyně do posledního šroubku či úchytky. Za kvalitu ručíme svým dobrým jménem. Neprovozujeme vlastní dílnu, neplatíte nám tedy nájem ani amortizaci strojů, protože spolupracujeme s nářezovými centry, kterým se kvalita strojů z „domácích dílen” nevyrovná. I díky tomu jsme schopni příznivě cenově konkurovat.

Snažíme se, aby doba, která uplyne mezi první schůzkou s vámi a samotnou kompletací, tedy sestavením kuchyně u vás doma, byla co nejkratší. Za optimálních podmínek odevzdáváme projekt do dvou měsíců od doby, kdy ho spolu odstartujeme.

Slavnostním předáním funkční kuchyně to pro nás nekončí. Zakládáme si na fér přístupu a důvěře. Jsme připraveni na vaše podněty. Jako mladá firma se stále učíme a tak věříme, že nás budou posouvat dál, řemeslně i lidsky…

 

Slovníček pojmů:

  • Kredenc pochází z latinského credo, credere = věřit,
  • Na královských dvorech znamenal „kredenc“ uzamčenou skříňku s prověřeným vínem pro panovníka – osobně ochutnaným „podčeším“,
  • Známe ho taky jako hlavní kus nábytku z kuchyní našich babiček.
Menu
Zavřít
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít